Fanfare Jabeek kiest nieuwe dirigent
De Koninklijke Fanfare St. Caecilia Jabeek heeft gekozen voor een nieuwe dirigent. Nadat bekend is gemaakt dat Marc Doomen op 19 juni zijn laatste concert met onze fanfare zal hebben, is er een vacature geplaatst waar maar liefst 14 kandidaten op gereageerd hebben! Uit deze 14 kandidaten is op basis van hun motivatie een selectie gemaakt van 3 personen waarmee een gesprek en een proefrepetitie zijn gehouden.
Het orkest heeft zich daarbij unaniem uitgesproken voor Jhon Willems. Jhon is 1e Es-bassist bij Brassband Limburg en speelt veel als freelance bassist en euphonium speler bij Harmonie- en Fanfareorkesten. Tevens treedt hij vaak op met diverse koper-ensemble's. Zelfs het spelen in oberkrainerorkesten is voor Jhon geen probleem.
Als tweede dirigent is Jhon op dit moment vebonden aan Fanfare Berg en Dal Slenaken en Fanfare St. Cornelius Borgharen. Sinds september 2009 heeft Jhon de jeugdfanfare uit Hulsberg weer nieuw leven ingeblazen.
Vanaf januari 2010 staat Fanfare St. Donatus Grijzegrubben onder de muzikale leiding van Jhon en is hij sinds kort ook dirigent geworden bij Fanfare St. Cornelius Het Katoenen Dorp Roermond.
Vanaf september 2010 is hij ook de dirigent van Koninklijke Fanfare St. Caecilia Jabeek.







.jpg)
.jpg)






